אודות

ברגב מיסוי בינלאומי הינה חברה המתמחה במתן מענה ופתרונות למגוון בעיות מס אמריקאיות, כולל: תכנון וייעוץ מס בינלאומי ואמריקאי לחברות וליחידים, הכנת דוחות מס אמריקאיים, טיפול בגילויים מרצון בארה"ב, וייצוג בפני רשויות המס בארה"ב.

אנו מביאים לשולחן שילוב של ניסיון וידע עשיר במגוון תחומי מיסוי וחשבונאות, הכולל שנים רבות של ניסיון הן במשרדי רואי החשבון המובילים בעולם והן בפרקטיקה פרטית, בישראל ובארה"ב, ובמתן שירות ללקוחות יחידים, לחברות גלובליות מובילות וגם לקטנות, לחברות פרטיות וציבוריות, למייסדי חברות סטארטאפ, עובדים ברילוקיישן, מנהלים בכירים, בנקאים, בעלי מקצועות חופשיים, אזרחים אמריקאיים החיים בישראל, משקיעי ויזמי נדל"ן בארה"ב, ולחברות ישראליות עם נוכחות עסקית בארה"ב.

אנו מסייעים ללקוחותינו בתכנון מס למזעור חבות המס האמריקאית והגלובלית האפקטיביים, וכן דיווח לרשויות המס כנדרש. כולל שירות לאזרחים אמריקאיים החיים מחוץ לארה"ב אשר לא דיווחו בעבר לרשות המס האמריקאיות, ומעוניינים ליישר את ההדורים עם ה-IRS, וכן לתושבים אמריקאיים אשר יש להם הכנסה מחוץ לארה"ב שלא דווחה בעבר, המעוניינים להסדיר את הדיווח של הכנסה זו עם ה-IRS.

אנו מאמינים במתן מענה לצרכים ולנסיבות הספציפיים של כל לקוח, מתוך גישה הוליסטית המשלבת שיקולי מס אמריקאיים וישראלים, הבנה של צרכי הלקוח, ירידה לפרטי פרטים מחד, ומאידך באותה נשימה עושים זאת בלי לפספס את התמונה הרחבה בכללותה. אנו מדברים בעברית ואנגלית, באמריקאית ובישראלית, ומחוייבים למתן שירות ברמת איכות ומסירות בלתי מתפשרת.